KURUMSAL

Anasayfa / Kurumsal

KURUMSAL

ONCOERA

Firmamız Medikal sektörde, uzun yıllar sonucu kazandığı tecrübe ve birikimini, bu sektöre daha fazla yarar sağlamak amacıyla 2007 yılında İzmir de kurulmuştur. Firmamız hedefleri doğrultusunda sektörünün farklılık yaratan bir değeri olmuş ve olmaya devam edecektir. Amacımız müşteri odaklı olup, satış öncesi ve sonrası bilimsel temele dayalı olarak , geliştirilmiş müşteri ilişkileri ile hastalarımızı, sağlık personelimizi ve hastanelerimizi portföyümüzdeki ürünlerimiz ve tecrübemiz ile doğru noktada buluşturmaktır. Firmamız özellikle Onkoloji/Kemoterapi ve TPN ilaçlarının hazırlanmasında ve uygulanmasında kazanmış olduğu tecrübeleri 2014 yılı itibariyle üretimini gerçekleştirdiği ONCOERA markası ile tescillemiştir.

Üretimimiz 2.500 m2 alan üzerinde 1.700 m2 kapalı alana sahiptir. Tesisimiz İzmir Bornova da yer almaktadır. Eraser Medikal Ltd. Şti. ONCOERA ve NUTRİERA markaları ile çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, tek kullanımlık steril ve Non steril Tıbbi Cihaz ve Tıbbi Malzeme üretimi yapmakta, ONCOMİX markası ile Kemoterapi, TPN, Aseptik İlaç Hazırlama alanlarında yazılım, İlaç eşleştirme Cihazları, Yarı Otomatik Kemoterapi İlaç Hazırlama Cihazları, Tam Otomatik Kemoterapi İlaç Hazırlama Cihazları, TPN Compounding Dolum Cihazlarının üretimi yapılmaktadır.

Tıbbi cihazların üretimi, montajı ve ambalajlaması 700 m2 alanda, 10.000 sınıfında 2 Temiz Oda ve 100.000 sınıfında 2 Temiz Odada gerçekleştirilmektedir. Ürünler üzerindeki biyolojik yük bu temiz odalarda kontrol altında tutulmakta ve sterilizasyon güvenliği sağlanmaktadır.

Tek kullanımlık Tıbbi Malzeme üretimi Enjeksiyon, Ekstrüzyon, Montaj, Ambalajlama ve Sterilizasyon departmanlarından oluşmaktadır.

Ürünlerimizin yükleme öncesi depolama süreçleri 500 m2 alanda takip edilmektedir.

Tüm mamul, yarı mamul ve Hammadde depolarında, standartlara uygun olarak olarak ısı ve nem kontrollü yapılmaktadır. Üretimde kullanılan hammaddeler Biyouyumlu olup, USP ve ISO 10933 standartlarını karşılamaktadır
.

Firmamız ISO 9001, ISO 13485 ve CE belgelerine sahiptir. 

Vizyon

Müşteri memnuniyetinin işimizde temel bir unsur olduğunun bilincinde; Kalite ve Yönetim Sistemlerine uygun olarak her an kendini yenilemek ve geliştirmek Sektöründeki gelişmeleri takip ederek personel donanımımızı sürekli arttırmak müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında cevap vererek, bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteden taviz vermeden doğru ürünü düşük maliyetle müşterilerine sunabilmek.

Misyon

Eraser Medikal olarak ; yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, sağlam temellerle oluşturduğu müşteri ilişkileri ile, kendini ve ürünlerini geliştiren, sektöründe farklılık yaratarak konusun da öncü ve ürettiği yerli ürünler ile büyük bir çoğunluğu dışa bağımlı sağlık sektöründe katma değer ve istihdam sağlayan bir firma olmaktır.