KURUMSAL

Anasayfa / Kurumsal

KURUMSAL

ONCOERA

Firmamız Medikal sektörde, uzun yıllar sonucu kazandığı tecrübe ve birikimini, bu sektöre daha fazla yarar sağlamak amacıyla 2007 yılında İzmir de kurulmuştur. Firmamız hedefleri doğrultusunda sektörünün farklılık yaratan bir değeri olmuş ve olmaya devam edecektir. Amacımız müşteri odaklı olup, satış öncesi ve sonrası bilimsel temele dayalı olarak , geliştirilmiş müşteri ilişkileri ile hastalarımızı, sağlık personelimizi ve hastanelerimizi portföyümüzdeki ürünlerimiz ve tecrübemiz ile doğru noktada buluşturmaktır.Firmamız özellikle Onkoloji/Kemoterapi ve TPN ilaçlarının hazırlanmasında ve uygulanmasında kazanmış olduğu tecrübeleri 2014 yılı itibariyle üretimini gerçekleştirdiği ONCOERA markası ile tescillemiştir.

ONCOERA markası altında Onkoloji/Kemoterapi ilaçlarının kapalı sistemde hazırlanmasını sağlayan İlaç Transfer Ürünleri ve Onkoloji/Kemoterapi İlaç Uygulamaları ürünlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Bu ürünler Onkoloji tedavisi gören hastalarda kullanılan toksik ilaçların kapalı bir sistemde hazırlanarak, ilacı hazırlayan personeli, tedavi gören hastayı, tedavinin uygulandığı ortamı ve artan ilaçların korumasını sağlamaktadır. Bu ürünlerle ilacın doğru dozda hazırlanmasını ve ilaçlardan tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Aynı zamanda bu tip ilaçların hazırlanmasından, hastaya uygulanma aşamasına kadar tüm sürecin takip edilerek, kontrol altına alınması gerekmektedir. Yine firmamız tarafından yazılımı gerçekleştirilen ONCOMİX software programı ile doğru hasta, doğru doz, doğru ilaç gibi hayati önem taşıyan tüm süreçler kontrol ve kayıt altına alınmaktadır.

Firmamız ISO 9001, ISO 13485 ve CE belgelerine sahiptir.

Vizyon

Müşteri memnuniyetinin işimizde temel bir unsur olduğunun bilincinde; Kalite ve Yönetim Sistemlerine uygun olarak her an kendini yenilemek ve geliştirmek Sektöründeki gelişmeleri takip ederek personel donanımımızı sürekli arttırmak müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında cevap vererek, bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteden taviz vermeden doğru ürünü düşük maliyetle müşterilerine sunabilmek.

Misyon

Eraser Medikal olarak ; yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, sağlam temellerle oluşturduğu müşteri ilişkileri ile, kendini ve ürünlerini geliştiren, sektöründe farklılık yaratarak konusun da öncü ve ürettiği yerli ürünler ile büyük bir çoğunluğu dışa bağımlı sağlık sektöründe katma değer ve istihdam sağlayan bir firma olmaktır.